Jennifer Lopez ve Ben Affleck, aynı filmde buluşuyor

Hollywood’un en gözde çiftlerinden Jennifer Lopez ve Ben Affleck, aynı projede buluşuyor. 17 yıllık aranın ardından ilişkilerine yeniden başlayan ve 2022’de evlenen Lopez ve Affleck çifti, birlikte rol aldıkları 2003 yapımı “Gigli” filmiyle eleştirmenlerin ve seyircilerin hedefindeydi.

İkili, yıllar sonra özel hayatlarında yeniden bir araya gelmeleri gibi, işte de yeniden buluşuyor.

Aktör arkadaşı Matt Demon ile birlikte yapım şirketi kuran Ben Affleck, yeni film projesinde, başrol oyuncusu olarak eşi Jennifer Lopez’i seçti. Affleck’in Artists Equity adlı yapım şirketi ile yapımcılığı üstlendiği yeni film prpjesinde Jennifer Lopez ile birlikte Jharrel Jerome rol alacak.

Affleck’in “Argo” ve “Live By Night” gibi filmlerde birlikte çalıştığı kurgucu Billy Goldenberg’in yönetmen koltuğuna oturacağı “Unstoppable” adlı spor dramı türündeki film, gerçek bir hikayeye dayanıyor. Film, Arizona Eyalet Üniversitesi’nde ulusal şampiyonluk kazanan, üç kez All-American güreşçisi olan ve tek ayakla doğan Anthony Robles’ı konu ediyor.

Filmin diğer oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Billy Goldenberg’in ilk yönetmenlik denemesi olacak “Unstoppable” için henüz bir çekim ya da vizyon takvimi açıklanmadı. Yapım şirketi Artist Equity’nin ilk filmi “Air” yakın zamanda izleyiciyle buluşacak. Ben Affleck’in yönettiği ve Matt Damon, Viola Davis gibi isimlerle birlikte rol aldığı film, Michael Jordan’ın Nike markasıyla olan iş birliğini anlatan biyografik bir film.

Yönetmenliğini ve başrolünü Kayıp Kız (Gone Girl) yıldızının üstlendiği Air, pazarlama yöneticisi Sonny Vaccaro’nun (Matt Damon) kendi spor ayakkabı serisini yaratmak üzere genç Jordan’ın peşine düşmek için Nike’la birlikte çalıştığı gerçek hayat hikayesine dayanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir