Günlük kiralanan evde rezalet: Herkesin ortasında cinsel ilişkiye girdiler

ABD’nin Houston kentinde günlük kiralanan bir evin balkonunda çekilen görüntüler bölge sakinlerini ayağa kaldırdı.

Teksas eyaletindeki Houston’ın popüler bölgelerinden Galleria Alışveriş Merkezi yakınlarındaki “lüks” kiralık evde yapılan “parti” büyük tartışma yarattı. Geceliği 486 dolara kiralanan evde çok sayıda insanın kalması ve perdeler açıkken ana caddeye bakan odalarda çiftlerin cinsel ilişkiye girmesi büyük tepki çekti.

Birçok ziyaretçinin bu evi “alem yapmak” için kullandığı belirtilirken bölgede yaşayanlar da polise ve yerel yönetime şikayet yağdırdı. Bölgede çocuklu ailelerin yaşadığını belirten bölge sakinleri bu sebeple evlerinin değerinin düştüğünü de dile getirdi.

Kısa bir süre önce cam kenarında bir çiftin cinsel ilişkiye girmesi bölge sakinlerinin tepkisini çekti. Olayın yaşandığı dönemde polise 87 şikayet e-postası ve telefon araması geldi. Bölge sakinleri, gündeme gelen binanın bir ilkokula sadece 2 dakika uzakta olduğunu da söyleyerek tepki gösterdi.

Günlük kiralama yapılan platformun sözcüsü, “Bu davranış ve tavır kabul edilemez. Evde kalan misafirler platformdan atılmıştır. Bu tür durumların ciddiyetinin farkındayız. Bu tür şikayetlere karşı gerekli yanıt verilecektir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x