Ivanka Trump, Miami’deki malikanesinde! Kırmızı mayolu hali ‘Baywatch’ yıldızına benzetildi

Eski ABD başkanı Donald Trump ile 1977–1990 yılları arasında evli kaldığı Ivana Trump’ın 42 yaşındaki kızı Ivanka Trump, Miami’deki evinin dışında güneşin tadını çıkarırken kırmızı mayosuyla objektiflere yansıdı.

Page Six’in haberine göre; Trump’ın, Pamela Anderson’ın bir dönemin efsane dizisi ‘Baywatch’taki C.J. Parker karaketrinin giydiği ikonik kırmızı mayoya benzetilen mayosunun 228 dolar (yaklaşık 6 bin 570 TL) civarında olduğu ortaya çıktı.

FİT HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Deniz kenarındaki malikanesinin iskelesinde yürürken beline ünlü bir markaya ait 297 dolarlık (yaklaşık 8 bin 558 TL) bir pareo da bağlayan Ivanka, saçlarını at kuyruğu yaparak siyah güneş gözlüklerini taktı.

Fit haliyle dikkat çeken üç çocuk annesi Trump, 42 yaşındaki eşi Jared Kushner’e ve su kenarındaki bazı arkadaşlarının yanına gittiği sırada gülümserken kameralara yansıdı.

İSPANYA’DA YAT TATİLİ

Öte yandan Trump ile 2009’da dünyaevine girdiği Kushner, geçtiğimiz aylarda İspanya’nın Formentera kentindeki Es Calo’da bir yatta görüntülenmişti. Denizin ortasında eğlenceli bir gün geçiren ikiliye, DJ David Guetta da eşlik etmişti.

Ivanka’nın, İspanya’da geçirdikleri gün boyunca telefonuyla bol bol fotoğraf çekmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x