Leroy Sane’den Galatasaray övgüsü!

Leroy Sane, Almanya Milli Takımı’nın A Milli Futbol Takımı ile oynayacağı müsabaka öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu. Müsabakadaki atmosfere değinen Leroy Sane, “Yarınki maçı sabırsızlıkla bekliyorum, stadyumda güzel bir atmosfer olacak. Bunu Münih’te Galatasaray taraftarlarıyla gördük” açıklamasını yaptı.

Form durumunu yorumlayan Leroy Sane, “Sezon öncesi iyi bir hazırlık yaptım ve bu ivmeyi sürdürdüm. Şu anda işler gerçekten iyi gidiyor, Bayern’de ve milli takımda çok eğleniyorum” ifadelerini kullandı.

Takım içindeki rolünden bahseden Leroy Sane, “Saha içinde ve saha dışında giderek daha fazla sorumluluk alıyorum. Şu anda rolümden ve pozisyonumdan gerçekten hoşlanıyorum. Julian beni çok iyi tanıyor ve bunun karşılığını iyi bir performansla ödemek istiyorum” dedi.

Geleceği hakkında gelen soruya Leroy Sane şu cevabı verdi: “Henüz bunu düşünmedim. Kulübüm görüşmelerde bulunmak istiyor ancak şu anda nispeten yeni başlayan bu sezona odaklanmak istiyorum. Ancak Bayern Münih ilk odağım olmaya devam ediyor. Bundan hiç şüphe yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x