Nihayet! VALORANT’a yıllar sonra yeni bir silah ekleniyor

Riot Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılının ortalarında piyasaya sürülen VALORANT, günümüzde en popüler ücretsiz FPS oyunlarından biri konumunda. Milyonlarca oyuncunun dünyanın dört bir yanından oynadığı oyuna çıktığı seneden beri yeni bir silah eklenmedi. Ancak son iddialara göre birkaç yılın ardından VALORANT‘a yeni bir silah ekleniyor. İşte bilmeniz gerekenler…

VALORANT’a yeni eklenecek silah ortaya çıktı!

VALORANT, diğer rakip oyunlara kıyasla oyunculara daha az silah seçeneği sunuyor. Bu durum, kullanıcıların zamanla sıkılmasına neden olduğu için artık yeni silahların oyuna eklenmesi isteniyor. Son gelen bilgilere göre bu nihayet gerçekleşiyor gibi görünüyor.

Yakın zamanda internete sızdırılan bilgiler, VALORANT‘a “Outlaw” adında bir keskin nişancı silahı ekleneceğini ortaya koydu. Aktarılan bilgilere göre fiyatı 2 bin 400 kredi olacak. Bu da onu Marshall‘dan pahalı ve Operator‘dan ucuz kılacak.

Oyuncular tarafından Shorty ve Marshall‘ın birleşimi olarak yorumlanan bu silahın aynı anda çift mermi atabileceği ve bütün mermiler isabet ettiği taktirde yarı zırhlı düşmanları tek vuruşta öldürebileceği öne sürülüyor. Bu da vücut hasarının 140 olduğu anlamına geliyor.

Outlaw” silahının 10 Ocak 2024‘te başlaması beklenen VALORANT Bölüm 8 ile oyuna ekleneceği söyleniyor. Tabii bunun resmi bir bilgi olmadığını da belirtmekte fayda var. Yani ilerleyen bölümlerde de eklenebilir. Şimdilik beklemekten başka yapacak bir şey yok gibi görünüyor.

Bunun yanı sıra VALORANT 8. bölümde yeni bir ajan da eklenmesi bekleniyor. “Sentinel” veya “Initiator” adına sahip olacağı tahmin edilen bu ajan, düellocu olacak.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni bir silah gelmesini istiyor muydunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x