Volkan Demirel’e Büyük Onur: Türkiye ve İtalya’nın Ortak Yapacağı EURO 2032 İçin Buffon ile Futbol Elçisi Oldu

Volkan Demirel ve Gianluigi Buffon, EURO 2032 için ortak aday olan Türkiye ve İtalya futbol federasyonlarının UEFA’ya yapacağı sunumda konuşma yapacaklar.

İki milli kaleci Volkan Demirel ve Buffon, Türk ve İtalyan federasyonlarının yarın UEFA yönetim kuruluna yapacağı sunuma katılacak ve konuşma yapacaklar.

Bu akşam Cenevre’ye gelecek Volkan Demirel, Türk ve İtalyan heyetlerinin UEFA’nın Nyon’daki merkezinde gerçekleştirilecek hazırlık çalışmasına da katılacak.

Volkan Demirel ve Gianluigi Buffon, EURO 2032 ortak ev sahipliği için yarın UEFA’ya sunum yapacak olan Türkiye’nin ve İtalya’nın futbol elçileri oldu.

Türkiye-İtalya adaylık sunumunda Türkiye Futbol Federasyonu’nu sahnede Başkan Mehmet Büyükekşi, Başkan Vekili Mustafa Eröğüt, Genel Sekreter Kadir Kardaş ve Türkiye’nin EURO 2032 adaylığındaki futbol elçisi olan Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel temsil edecek.

İtalya Futbol Federasyonu’nu temsilen ise delegasyonda Başkan Gabriele Gravina, Genel Sekreter Marco Brunelli, EURO 2032 Proje Müdürü Antonio Talarico, İtalya Millî Takımı’nın Kafile Başkanı ve İtalya’nın EURO 2032 adaylığındaki futbol elçisi olan Gianluigi Buffon ve İtalyan TV sunucusu Ilaria D’Amico yer alacak.

EURO 2028 ve EURO 2032 Ev Sahipleri Açıklanma Töreni, Türkiye Futbol Federasyonu’nun sosya medya mecralarındaki hesaplarından canlı yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x